Košík je prázdný

Nabídka práce v Plzni u naturshop.cz

Výběrové řízení pro tuto pozici bylo UKONČENO
Hledáme pro posílení našeho týmu pracovníci/ka na pozici pracovnice(ík) expedičního a fakturačního oddělení Naturshop.cz v Plzni

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou nebo SOŠ, VŠ
  • znalost práce na PC, psaní všemi deseti prsty výhodou
  • pokud umíte alespoň trochu anglicky jedině dobře, obchodujeme se zakazníky z celého světa
  • všeobecný přehled v rámci internetu, znalost aukčních portálů, sociálních sítí apod.
  • schopnost pracovat v týmu, samostatnost, komunikativnost, flexibilní profiremní přístup
  • logické myšlení a představivost, výhodou orientace v módních trendech
  • výhodou znalost úpravy fotografií a grafiky (případně lze zaškolit)
  • především požadujeme kvalitu, pečlivost a přesnost při expedici a kontrole zásilek
  • ... dokážete vyloudit i úsměv a dobrou náladu?

Náplň práce v Plzni

  • zajímavá práce se šperky a drahými kameny z celého světa
  • vyřizování objednávek, vyhotovení faktur, administrace našich e-shopů
  • balení a expedice zboží, příprava poštovních archů, fakturace
  • plnění, popisy, měření a cenění zboží, textů, aktualit apod.
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními zákazníky
  • spolupráce a koordinace s kolegy v našem týmu
  • další administrativní činnosti spojené s chodem eshopu
  • zastupování kolegů v době jejich nepřítomnosti
  • možnost účasti na focení šperků a drahých kamenů

Práce Plzeň, možnost nástupu

Lze ihned, případně po domluvě. Práce je vhodná i pro absoloventy SŠ, kteří mají chuť se učit nové věci v obchodní oblasti a podílet se na další budoucí expanzi naší firmy a být mezi prvními u toho.

Místo výkonu práce v Plzni

pobočka Plzeň - Slovany, Koterovská 20

sídlíme kousek od Hlavního vlakového a nového autobusového plzeňského nádraží, kousek od tramvaje č.1 a 2, pár kroků od zastávek trojejbusu č.12. Z náměstí jste u nás pěšky do 10ti minut.

Oslovila Vás tato pracovní pozice v Plzni u Naturshop.cz?

Třeba jste to právě Vy, koho hledáme, neváhejte se nám ozvat, rádi Vás osobně poznáme. Své životopisy a krátký motivační dopis zasílejte k rukám majitele naturshop.cz p. Marka Červenky na uvedenou emailovou adresu: admin(zavinac)naturshop.cz
Nástupní plat 18 - 20.000kč čistého. Pracovní doba je u nás v pracovní dny od 9.00-15.30. V pondělí pracujeme od 8.00, abychom vše po víkendu zvládli. Nově jsme pro Vás zrekonstruovali kanceláře a celé prostory firmy, aby i Vám se u nás líbilo. Uvědomujeme si, že práce není dělat od nevidím do nevidím, ale naplnit si i osobní sny a mít za práci dobré finanční ohodnocení. Jsme fungující firma působící na trhu šperků a drahých kamenů více než 13let. Všichni naši zaměstnanci mají v létě možnost využití privátní wellness zóny včetně jacuzzi, krásné prostorné zahrady, firemní grilování a další benefity jako jsou Vánoční bonusy apod. Dejte nám o sobě vědět, rádi Vás poznáme.